9 Mayıs 2015 Cumartesi

Triomaxx Safir Soft dondurma CANAVARI:))

 


0533 695 44 43 / 0532 100 52 43 numaraları hemen arayın,yetkililere ücretsiz olarak danışın.
Görmüş olduğunuz video İzmir ofisimizde çekilmiştir.Arzu ettiğiniz takdirde İstanbul,İzmir ve Adana ofislerimizde makinenein performansını kendiniz de test edebilirsiniz.Bir çok kurumsal firmanın kullandığı Triomaxx SAFİR soft dondurma ve frozen yoğurt makinesi ,kolay kullanımı nedeniyşe işletme sahiplerini çok rahatlatmaktadır.Aynı zamanda ekonomik olması nedeniyle de günde 1000 adet dondurma satışına kadar işletmelein ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır.
instagram hesabımızdan Safir modelimizi kullanan yüzlerce mutlu müşterimizi takip edebilirsiniz.
Doğuş Makina İnstagram tıklayınız.
www.dmakina.com

Üç musluklu, çift tanklı, hava pompalı Triomax -  Safir modelimizle aynı anda sade,kakaolu ve karışık Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilirsiniz.Triomax Safir modeli Türkiye'nin birçok şehrinde Avm'ler ve  yaya trafiğinin çok yoğun olduğu noktalarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda fuarlarda Triomax - Safir modeli ile bedava Soft dondurma ve Frozen Yogurt dağıtılmaktadır. Triomax - Safir - Soft dondurma makinelerinde ana soğutma kompresorü olarak Fransız TECUMSEH kompresör kullanılmıştır.
Hava Pompası: Triomax - Safir soft dondurma ve Frozen yogurt makinesinde bulunan pompa sayesinde daha az gramaj ile daha yoğun hacimde ürün servis edersiniz.
Triomaxx modellerinde kullanan pompa sisteminin ayrıntısı için tıklayınız.
Saatlik Servis Kapasitesi: Saatte 350 porsiyon ürün servis edebilirsiniz.Arka arkaya seri bir şekilde servis yapabilirsiniz.
Standby Modu: Triomax - Safir - Soft dondurma ve Frozen Yogurt makinenizi gece üretim modunda çalıştırmak zorunda kalmazsınız.Yapmanız gereken makinenizi kapatıp  keep fresh tuşuna basmak olacaktır.Bu sayede makineniz enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde olacaktır.
Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak otomatik yıkama modunda makinenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Makinenizin kurulumu sırasında eğitimleri verilmektedir.Aynı zamanda internet sitemizde de yer alan kullanım kılavuzları ve videolar bölümünde de ayrıntılı olarak yıkama işlemi yer almaktadır.
Sertlik Derecesi:Makinenizi çalıştırdığınız alan , havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi,ürün servis kalitesini de doğrudan etkiler.Triomax- Safir Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder.
Aksesuarlar: 1 adet 3'lü külahlık,1 adet servis tepsisi, 1 adet dekoratif şemsiye ve makarna şeklinde dondurma çıkartmayı sağlayan musluk aparatı standarttır.
SAFİR                                                                                                                                                PM
Gravity-
PompaVar
Litre/saat
kg/saat
26-29 LT
Külah/saat350(70g)
Ürün Çeşidi (Musluk Sayısı)2+1
Tank Kapasitesi (litre)2 x 8 LT
Yükseklik(cm)147,80
Genişlik(cm)54,60
Derinlik(cm)78,00
Ağırlık (kg)145,00
1/230/50Var
3/400/50-
KW1,7 KW
Hava SoğutmaVar
Su Soğutma-
Hermetik KompresörVar
Yarı hermetik kompresör-
Teflon MerdaneVar
Mixer-
Elektromekanik kontrol-
Elektronik kontrolVar


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder